En Korkunç 4 Köpek Balığı Filmi

  1. Köpek balıklarından yeteri kadar korkmuyor musunuz? O zaman bu yazıda sizlere vereceğimiz filmleri izledikten sonra tekrardan düşünmenizi isteriz. Film sektöründeki en korkunç ve gerilim dolu filmler bilirsiniz ki köpek balığı filmlerinden çıkmaktadır. Ekranlarda göründüklerinde bile insanların ürkmesine sebep olan bu balıkların bulunduğu en korkunç 4 köpek balığı filmi derledik ve size sunmak istedik. Hiç gecikmeden başlayalım.

EN KORKUNÇ 4 KÖPEK BALIĞI FİLMİ

Katil Köpek Balığı 2011

Louisiana gölünde bir köpek balığı ile yalnız kalacak olan Sara ve arkadaşları her zamanki gibi hiçbir şeyden habersizdir. Sıcak güneşin altında tek istedikleri eğlenceli bir hafta sonu geçirmektir. Fakat arkadaşlarından birisi olan Malik gölden bir kolu kopmuş bir şekilde çıktığında korkunç zamanlar onlar için başlamıştır. Parti sona erer ve Malik’in durumu son derece ciddidir. Tedavinin bulunması içinse gölün karşı tarafına geçilmesi gerekir.

Dehşetin Dişleri 2010

Kate, erkek kardeşi ve kız arkadaşı ile birlikte Avustralya kıtasına eski sevgilisini görmek için gitmektedirler. Toplamda bir hafta kadar sürecek olan bir tekne gezisi ayarlanır. Planlar tamamen bir hafta içinde Endonezya’ya varmaktır. Ancak Avustralya kıyılarında mercanlarda onları korkunç bir canlı beklemektedir. Yelkenli geminin salmasını parçalayan bu canlı gezicilere iki şans bırakır. Ya tekne üstünde kalacaklar ya da en yakın adaya yüzecekler.

Mavi Korku 1999

1999 yapımı ve o zamanlara göre son derece kaliteli bir film olan Mavi Korku, bir grup bilim adamının okyanusun altında tamamen izole edilmiş bir kısmında Alzheimer hastalığına çözüm bulmasını konu edinir. Ancak bu çözümü bulabilmek için bir köpek balığı kullanılması gerekir. Fakat bir ihtimal gözden kaçar. Balığın zekâsı olduğundan daha üst seviyedir.

Yem 2012

Bildiğimiz üzere dünya üzerinde köpek balıklarının en çok olduğu yerlerden birisi Avustralya kıyılarıdır. Yine bu sakin kıyılarda yaşayan halk neredeyse bütün şehri yerle bir edecek bir felaket ile karşı karşıya kalır. Bu felaket tahmin edileceği üzere bir tsunamidir. İlk felaketin sonucunda 5 arkadaş kendilerini bir markette tamamen savunmasız halde yapayalnız bulurlar. Bundan sonrasını ise filmde izlemeniz daha iyi olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir