Merhabalar. Burada sitemizle ilgili kullanım şartlarını okumaktasınız. bilinmeyenbilgi.com sitesinin bütün hakları site yöneticisine aittir. Siteyi kullanmaya başladıktan sonra otomatik olarak sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz. Sitemize eklediğimiz içeriklerde değişiklik yapma veya tamamen kaldırma hakkında sahibiz. Sitede nelerin yayımlanıp yayımlanmayacağına da site idarecileri karar verecektir.

Telif Hakları

bilinmeyenbilgi.com sitesinin bütün hakları site idarecisine aittir. Bu sitede bulunan içerikler veya içerik içinde geçen tasarımların hiçbiri izinsiz kullanılamaz. Sitemizde yer alan logo, tasarım, menü düzeni gibi bilgilere ait telif hakları tarafımıza aittir. Site kullanıcıları siteyi ücretsiz olarak kullanmakta ancak kendilerine verilen bir bilgiyle ilgili garantiye sahip olmamaktadır.

Kullanım Şartlarının Değiştirilmesi

Kullanım şartları bazı durumlarda değiştirilebilir. Eğer kullanım şartlarıyla ilgili bir hususu merak ediyorsanız güncel duruma bakmanız gerekmektedir. Site idarecisi sitenin kullanma şartlarını değiştirmiş, ekleme yapmış ya da bazı maddeleri kaldırmış olabilir.

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar

Bilinmeyenbilgi.com başka sitelere link verebilir. Bu linklerin amacı kullanıcıları ilgili içeriklere yönlendirmektir. Linklere tıklamak veya tıklamamak site kullanıcılarının tercihine bağlıdır. Harici bir linki tıklayan kullanıcı artık sitemizden çıkar ve başka bir alana hareket eder. Bu nedenle harici linkte karşılaşılan herhangi bir durumla ilgili sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Harici linkteki içerik değişmiş veya kaldırılmış olabilir. Bu durumda uyarı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında

Kullanıcıların iletişim bölümünden veya yorum bölümünden tehdit içerikli mesajlar, küfür, hakaret etme hakkı bulunmamaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığımızda hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanma yetkisine sahibiz.

Hak ve Sorumluluklar

Bilinmeyenbilgi.com sitesindeki içerikler periyodik şekilde sürekli kontrol edilmektedir. Site yöneticisi istediği takdirde sayfaları, yazıları değiştirebilme, yenileme ve silme hakkına sahiptir. Burada temel amacımız içerik kalitemizi günden güne geliştirmek ve kullanıcımıza daha iyi hizmet vermektir.