Kalın Kollu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Bayanlar açısından güzel görünmenin en önemli koşullarından birisi de güzel giyinmektir. Bu noktada doğru kombinler oluşturmak en dikkat edilmesi gereken noktadır. Fakat birçok kadın kusurlarını gizleyemediği için yanlış kombin seçenekleri dolayısıyla güzellikten uzaklaşabilmektedir.

Özellikle de kol bölgesi kalın olan bayanların kıyafet seçiminde yaptığı hatalar güzelliği baştan sona etkileyebilmektedir. Kalın kollu kadınlar nasıl giyinmeli sorusuna cevap sunarak sizleri şıklığa götürecek öneriler ile karşınızdayız.

Kalın kollu kadınlar nasıl giyinmeli

Kalın kollara sahip olmak bilhassa yaz aylarında can sıkıcı bir durum haline dönüşmektedir. Sıcak yaz günlerinde rahat giyinmeyi sevenlerin başına dert olan kalın kollar doğru kıyafet seçimi gerektirmektedir. Peki siz de kalın kolları nedeniyle doğru giyinmeyi başaramayanlardan mısınız? O halde kıyafet seçiminizi yaparken sizlere sunacağımız önerileri dikkate almanızda fayda var.

Kalın Kollu Kadınlara Giyim Önerileri

Kıyafet seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta görülmemesi istenen bölgeyi gizleyebilmektir. Modaya uyum sağlamak isterken kusurlarınızı ön plana çıkarmak yerine kusurlarınızı tanıyarak modayı tarzınıza yansıtabilirsiniz. Kusursuz kombiler yapmak isteyen kalın kollu kadınlara giyim önerileri arıyorsanız işte dikkat etmeniz gereken tüyolar;

  • Kalın kolları gizlemek için tercih edebileceğiniz en iyi modeller karpuz kollu ya da yarasa kollu bluzlar olacaktır. Bu şekilde üst bedeninizi tarz göstererek kol kısmının da daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Omuz kısmı salaş tişörtler tercih ederek dikkatleri omuz bölgesine çekebilirsiniz. Tişörtünüzün kol detayı salaş ise bu modeller kolunuzu olduğundan daha ince gösterecektir.
  • Kolunuzun kalın kısmını kapatarak ince bölümlere dikkat çeken turvakar kollu kıyafetler de mutlaka denemeniz gereken modellerdir. Bu şekilde istediğiniz amaca kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Kalın kollu bayanların en dikkat etmesi gereken konulardan birisi kolsuz üstlerden kaçınmak olmalıdır. Kolu olmayan her türlü model kalın kollarınızı ön plana çıkaracak ve ne kadar şık bir kıyafet giyseniz dahi kolunuzun kalın görünümü sizi rahatsız edecektir.
  • Vücudunuzu orantılı göstermek istiyorsanız V yaka tişörtler yaz aylarında tercih edebileceğiniz ideal modeller olacaktır.
  • Kolsuz bir elbise giymek zorundaysanız ve kolunuzun kalın görünümü sizi rahatsız ediyorsa bu sıkıntıdan kurtulmak için sal kullanabilirsiniz.

Unutmayın ki şık görünmek için yapmanız gereken tek şey sizi rahatsız eden görünümü ortadan kaldırmaktır. Bunu gizlemenin en iyi yolu da ya o bölgeyi kapatacak kıyafetler tercih etmek ya da dikkat çekecek başka objeler kullanmaktır. Kalın kollu bayanlar nasıl giyinmeli sorusuna sunduğumuz önerileri dikkate alarak daha şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Son olarak kolunuzda mutlaka aksesuar kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde dikkatleri ilk bakışta aksesuarlara çekebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir